Láska a aktivity pro děti

Svatý Valentýn

Kdy, kde, jak, proč tento svátek slavit? To už jste jistě četli mnohokrát a možná nepatříte k těm, kteří to slavit chtějí nebo třeba nemáte partnera, který by to chtěl slavit s Vámi? Pojďme se na to podívat očima dětí. Děti nemají přehled o tom, co přesně se jaký den slaví, proč by se to slavit mělo či nemělo.

A lásku, tu jim můžete dát najevo každý den v roce. 

 

Chtěla jsem vám nabídnout aktivitu zdarma, která vás nebude stát nic víc, než Váš čas. A to je to, co je nejen na Valentýna pro Vaše děti nejcennější. 

Láskyplné úkoly pro děti si můžete zahrát kdykoliv, kdy máte chuť si vzájemně projevit lásku pomocí hry. Povídejte si s dětmi o lásce, řekněte jim, jak moc je máte rádi a to nejen když udělají to, co právě "očekáváte", dejte jim vědět, že je máte rádi i v ty momenty, kdy se jim něco nepodaří, kdy potřebují Vaši podporu. Povídejte si i o lásce k sobě samým, je důležité, aby se děti měly rády nehledě na to, co si o nich myslí nebo co očekává jejich okolí. Budujte v dětech důvěru a lásku, užijte si vzájemnou blízkost, nejen na Valentýna, narozeniny, ale každý den. 

V souboru zdarma na vás všechny čeká:

  • hra se srdíčky, kde děti potrénují barvy, malování, počítání. Ke hře budete potřebovat hrací kostku a pastelky, pravidla hry jsou vysvětleny v souboru. 
  • aktivita hledám a najdu lásku
  • Vystřihovánky
  • přáníčko, které si děti mohou vyrobit

 

Soubor láska si stáhněte ZDE: Láska aktivity pro děti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení