Stromovník

Kód: 221/PDF
89 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Varianta

Stromovník - užitečný pomocník nejen do lesa pro všechny zvídavé děti i jejich rodiče.

Kartičky k poznávání listů a stromů - děti se naučí poznat 33 nejznámějších stromů.

Kartičky si mohou vzít děti s sebou do přírody, ale zabaví se s nimi i doma - možno hrát i jako pexeso či nechat děti přiřazovat správné plody, u starších dětí máte k dispozici i názvy stromů. Součástí setu jsou i zajímavosti o stromech a kvíz. Děti se naučí poznat 33 nejznámějších stromů. 

Objednat můžete z následujících variant produktu:

  • VARIANTA 1 - PDF v elektronické podoběobdržíte po zaplacení email s odkazem. 

 

  • VARIANTA 2 celý komplet hotový, tištěný a zalaminovaný - 33 KARET S NÁZVY STROMŮ A S PLODY, látkový pytlíček s logem Mamihele, 24 zalaminovaných karet určených k poznávání listů a plodů - vhodné i pro hru pexeso. Jako dárek dostanete kartu se stavbou listu a zalaminovanou kartu s kvízem pro děti, Látka je s certifikátem bezpečnosti pro děti.  Cena 490 Kč - NOVINKA nyní můžete vybrat 1 ze 2 designů látky pytlíčku - potisk látky A nebo potisk látky B - foto v detailních informacích. 

  • Varianta 3 - samotné pexeso s látkovým pytlíčkem - 219 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaké karty a hry v aktivitě Stromovník najdete? V PDF verzi a ve verzi KOMPLET zhotovená sada najdete tyto aktivity

  • 33 karet stromů a jejich plodů k poznávání v přírodě či pozorování obrázků doma
  • 24 karet vhodných pro hru, kolik si děti zapamatovaly názvů, obsahuje i plody stromů, které děti mohou přiřazovat - možno hrát i jako pexeso.

 

VARIANTA 2 celý komplet hotový, tištěný a zalaminovaný - 33 KARET S NÁZVY STROMŮ A S PLODY, látkový pytlíček s logem Mamihele, 24 zalaminovaných karet určených k poznávání listů a plodů - vhodné i pro hru pexeso. Jako dárek dostanete kartu se stavbou listu a zalaminovanou kartu s kvízem pro děti. Látka je s certifikátem bezpečnosti pro děti.  Cena 490 Kč

NOVINKA 2 designy látky pytlíčku - varianta A a varianta B - foto v detailních informacích. 

POTISK látky A 

POTISK látky B

Všechny obrázky jsou ilustrované MAMIHELE©.

(Chraňte prosím autorská práva, v případě objednání PDF soubor získáte po zaplacení na Vámi uvedený email. PDF je určeno k soukromému použití, nešiřte dále, nepřeposílejte produkty bez souhlasu Mamihele. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.)​

 

5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 1.3.2022
Stromovník jsme koupili nyní, momentálně jsme ve fázi stříhaní a laminování :), ale už se se syny moc těšíme až vše začne s příchodem jara pučet a vyrazíme společně do přírody a budeme moct tuto úžasnou aktivitu využít, do té doby budeme "mastit pexeso" :)! Krásné provedení, návod, obsahuje více aktivit - maximální spokojenost.