Dárek pro děti před prázdninami

Minioní veselé překvapení ke konci školního roku...

Letošní rok si spolu děti moc zábavy neužily a tak by to chtělo alespoň něco veselého na konec školního roku! A my pro vás máme jeden minioní tip a dárek v podobě šablony zdarma.

Prázdniny se blíží a s tím i rozloučení s dětmi ze školky, školy. 

My jsme letos na konci května slavili 10. narozeniny našeho syna a při té příležitosti připravili dětem zdravé a vtipné překvapení. A protože mělo velký úspěch, rozhodli jsme se připravit pro vás šablonu ke stažení zdarma, kterou můžete použít a udělat tím dětem radost. Ať už jako potěšení jen pro Vaše děti nebo pro kamarády ze třídy, školky, kroužků. 

Jedná se o zdravou pozornost, vhodnou i do škol a školek, kde mají přísnější pravidla na "nezabalené dárky". U nás jsme se do přípravy zapojili všichni, včetně našeho tatínka, tím nám to šlo jako po másle a připravili jsme nakonec 20 minionů, které syn odnesl další den do školy. A my měli z tohoto nápadu opravdu radost, protože jsme si udělali rodinné tvoření a ještě udělali radost dětem. Banány jsme připravili i pro paní učitelku a asistentku, ty dostaly speciálního miniona s kytičkou. 

Tak směle do toho, ať máte hotovo. 

Šablonu najdete ZDE