Dárek pro děti před prázdninami

Minioní veselé překvapení ke konci školního roku...

Letošní rok si spolu děti moc zábavy neužily a tak by to chtělo alespoň něco veselého na konec školního roku! A my pro vás máme jeden minioní tip a dárek v podobě šablony zdarma.

Prázdniny se blíží a s tím i rozloučení s dětmi ze školky, školy. 

My jsme letos na konci května slavili 10. narozeniny našeho syna a při té příležitosti připravili dětem zdravé a vtipné překvapení. A protože mělo velký úspěch, rozhodli jsme se připravit pro vás šablonu ke stažení zdarma, kterou můžete použít a udělat tím dětem radost. Ať už jako potěšení jen pro Vaše děti nebo pro kamarády ze třídy, školky, kroužků. 

Jedná se o zdravou pozornost, vhodnou i do škol a školek, kde mají přísnější pravidla na "nezabalené dárky". U nás jsme se do přípravy zapojili všichni, včetně našeho tatínka, tím nám to šlo jako po másle a připravili jsme nakonec 20 minionů, které syn odnesl další den do školy. A my měli z tohoto nápadu opravdu radost, protože jsme si udělali rodinné tvoření a ještě udělali radost dětem. Banány jsme připravili i pro paní učitelku a asistentku, ty dostaly speciálního miniona s kytičkou. 

Tak směle do toho, ať máte hotovo. 

Šablonu najdete ZDE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení